Podkarpackie Targi Edukacyjne

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny uczestniczyli w Podkarpackich Targach Edukacyjnych w Rzeszowie, które odbyły się 10-11 marca 2015r.
Maturzyści klas 3A,3C,3D,3E wzięli udział w warsztatach chemicznych i matematycznych towarzyszących Targom. Nasi młodzi chemicy z klasy 3C Ada Włodyka, Łukasz Żydzik, Kasia Szeliga, Kasia Wojnarowska, Tomek Wietecha podczas pokazów chemicznych zaprezentowali swoją wiedzę i umiejętności zdobywając nagrody główne - wartościowe kupony do Empik-u, oraz bilety do kina HELIOS.
Małgosia Adamczyk ucz. klasy 3A uczestnicząc aktywnie w warsztatach matematycznych- Matura z matematyki 2015- zdobyła pierwszą nagrodę zapewniając bezpłatny wstęp dla całej klasy na wybrany film w kinie HELIOS.
Gratulujemy !
Ilona Nowicka