Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
LiceumOgólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Strzyżowie

Finał Licealiady w Indywidualnych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców

12 października 2012 r. na stadionie sportowym w Strzyżowie rozegrany został Powiatowy Finał Licealiady w Indywidualnych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców. Młodzież rywalizowała na dystansach: dziewczęta – 1200m. chłopcy - 1500m.
W zawodach wzięło udział 5 dziewcząt i 11 chłopców. Reprezentowali oni szkoły: LO Strzyżów, ZST Strzyżów oraz ZS Czudec.
W kategorii dziewcząt najlepsze okazały się uczennice naszej szkoły Anna Kozub i Malwina Jędrysik z klasy 2C, które zajęły I i II miejsce.
W biegu w kategorii chłopców drugie miejsce zajął uczeń naszej szkoły Dominik Haligowski z klasy 2F. Zdobywcy trzech pierwszych miejsc udekorowani zostali medalami i reprezentować będą Powiat strzyżowski w Wojewódzkim Finale Licealiady w Indywidualnych Biegach Przełajowych, który odbędzie się już w czwartek 18.10.2012 r. w Kolbuszowej.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale!