Mecz charytatywny w piłce siatkowej mężczyzn

W ramach obchodów 100-lecia Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego w Strzyżowie, w dniu 22 września został rozegrany mecz charytatywny w piłce siatkowej mężczyzn, pomiędzy zespołami Wisłoka Strzyżów i norweskim BK Tromsø oraz Turniej Absolwentów LO w Strzyżowie.
Zarówno mecz jak i turniej połączone były z akcją charytatywną i loterią fantową, z której dochód, w całości został przekazany na sfinansowanie obozu rehabilitacyjnego dla małej Marysi Lasoty. Mecze siatkarskie dostarczyły kibicom wielu wspaniałych sportowych emocji. W meczu Wisłoka Strzyzów i  BK Tromsø, lepsi okazali się gospodarze, pokonując gości bez straty seta. W Turnieju Absolwentów zwyciężył zespół „Rencistów”. Pomysłodawcami, współpracownikami i organizatorami zawodów i akcji charytatywnej byli: Samorząd Uczniowski i uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Strzyżowie, B.Modliszewska, D.Skura, A.Ziobro, Ł.Krzysiak i P.Pelewicz. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim ludziom dobrego serca, absolwentom, zawodnikom, trenerowi i działaczom Wisłoka Strzyżów, sponsorom oraz osobom zaangażowanym w akcję charytatywną.
oraganizatorzy
20.11.2012