II miejsce w III Powiatowym Konkursie Kultury Europejskiej

2 marca 2012 r. odbył się w Czudcu III Powiatowy Konkurs Kultury Europejskiej, organizowany od wielu lat przez Zespół Szkół w Czudcu przy współudziale Starostwa Powiatowego w Strzyżowie, Urzędu Gminy i Ośrodka Kultury w Czudcu.
Jak co roku w konkursie wzięli udział utalentowani uczniowie naszej szkoły i odnieśli sukces. Zespół muzyczny w składzie Sabina Szeliga kl. III D (wokalistka), Michał Gajewski kl. II G (gitara), Krzysztof Kruczek kl. II H (skrzypce) oraz Piotr Cierpiał kl. II H (bongoski) wykonał dwa utwory – jeden w j. niemieckim, drugi w j. polskim. Uczniowie zdobyli II miejsce w kategorii śpiewu. W tej samej kategorii wystąpiło ogółem 11 uczestników ( w tym zespołów i solistów), zaś w kategorii recytacji 3 uczniów. Wszyscy ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
Gratulujemy sukcesu
fot. ZS Czudec / B.Teper