VI Powiatowy Festiwal Kultury Europejskiej

14 grudnia odbył się w Zespole Szkół w Czudcu VI Powiatowy Festiwal Kultury Europejskiej. Konkurs obejmował trzy odrębne kategorie promujące kulturę europejską: piosenka, plakat i prezentacja kraju europejskiego wraz z quizem na temat wiedzy o krajach europejskich. Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Strzyżowie reprezentowali szkołę w dwóch kategoriach: piosenka i prezentacja.
Z przyjemnością informujemy, że uczniowie klasy II B: Zuzanna Soja, Małgorzata Rykała i Jakub Skalski otrzymali I nagrodę w kategorii prezentacja, a Nikoletta Kliś z klasy II C i Marcelina Bujak z klasy IID wywalczyły II miejsce w kategorii piosenka.
Serdecznie gratulujemy naszym uczniom wygranych i dziękujemy wszystkim nauczycielom i uczniom zaangażowanym w przygotowanie prezentacji.
Karina Zając