ZABAWA JUBILEUSZOWA

Drodzy absolwenci, rodzice i wszyscy, którzy ogarniają życzliwą pamięcią strzyżowskie liceum.

W bieżącym roku nasza szkoła obchodzi Jubileusz 110-lecia istnienia.
Z tej okazji Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół
Liceum Ogólnokształcącego im. A. Mickiewicza w Strzyżowie
postanowiło zorganizować Zabawę Jubileuszową,
na którą serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy lubią
szampańską zabawę i spotkania z innymi ludźmi.

Zabawa odbędzie się 22 października 2022 roku w Restauracji „POD HERBAMI”. Wstęp 220zł od osoby, w tym 10zł od osoby na  pomoc finansową liceum. Całkowity dochód z imprezy przeznaczony zostanie na doposażenie specjalistycznej pracowni chemicznej im. Profesora Chrapkiewicza.
Początek zabawy, którą uświetni zespół „Awangarda”, godzina 18:00.

Pragniemy poinformować, że liczba miejsc jest ograniczona, dlatego prosimy dokonać wpłat do 30 września na konto: 56 9168 0004 0000 1078 2000 0040 z dopiskiem "opłata – zabawa" lub w sekretariacie LO.
W przypadku pełnej listy, konto bankowe zostanie zamknięte.
Ponieważ niektórzy z Państwa będą chcieli zabawę uczynić także spotkaniem w gronie bliskich i znajomych sobie osób, dlatego prosimy przesłać na emaila szkoły (liceum@lo-strzyzow.pl ewentualne informacje związane z usadowieniem Państwa w określonym towarzystwie.
Zwracamy się także z prośbą o rozpropagowanie organizowanej zabawy w środowisku.

Czekamy na piękne i jak zwykle wyjątkowe spotkanie.
Zarząd Stowarzyszenia