Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego ALCHEMIK

W marcu już po raz kolejny odbył się w naszej szkole Ogólnopolski Konkurs Chemiczny ALCHEMIK, w którym wzięło udział aż 55 uczniów.
Bardzo miło nam ogłosić, iż Wioletta Urban uczennica klasy 2Bg została laureatką I miejsca w kraju. Ponadto Anita Szopa z klasy 2Bg oraz Justyna Szostak z klasy 1B uzyskały najlepszy wynik w szkole w swojej kategorii wiekowej.
Dodatkowo Komitet Konkursowy nagrodził Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Strzyżowie w uznaniu za bardzo dobre wyniki i przyznał 16 wyróżnień dla naszych uczniów.
Dyplomy wyróżnienia uzyskali:
Klasa 2Bp: Gabriela Jagodzińska, Martyna Rabenda, Sylwia Dąbrowska, Julia Gazda, Weronika Dąbrowiecka
Klasa 2Bg: Olga Bednarz, Julia Szaro, Gabriela Irzyk, Daria Świerad, Karolina Dudek
Klasa 3B: Katarzyna Włodyka, Ilona Hart, Patrycja Kudłacz, Paulina Urban, Danuta Tarczoń, Sylwia Ziobro.

Nagrodzonym i wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!
M.Woźnicka
10.05.2021