Konkurs wiedzy dotyczący narkotyków i dopalaczy rozstrzygnięty!!!!

Konkurs odbywa się w ramach projektu „Narkotyki, dopalacze – czy chcesz podjąć tę ryzykowną grę?” Dziękujemy uczniom klas pierwszych za liczny udział w pierwszym etapie konkursu.
Uczestnicy drugiego etapu konkursu przygotują logo wraz z hasłem kampanii profilaktycznej, promującej rozsądne życiowe wybory. Termin nadsyłania prac konkursowych - 23 kwietnia 2021 roku na adres modliszewska.barbara@lo-strzyzow.pl z dopiskiem „konkurs” lub w sekretariacie szkoły. Technika wykonania pracy i format - dowolny.
Wyniki konkursu opublikowane zostaną na stronie szkoły w dniu 27 kwietnia 2021 roku.
Komisja konkursowa do drugiego etapu zakwalifikowała uczniów, którzy otrzymali maksymalną liczbę punktów. Są to:
1.    Drogoń Jakub
2.    Drozen Klaudia