Podsumowanie i wyniki konkursu
„EKO-STROIKI i PIERNIKI-świąteczne ozdobniki”

W ramach corocznej ogólnopolskiej akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej „Razem na Święta” nasza szkoła, pomimo trudnej sytuacji pandemicznej, podjęła wiele inicjatyw. Jedną z nich było zorganizowanie na cele charytatywne konkursu i kiermaszu świątecznego pt. „Eko-stroiki i pierniki-świąteczne ozdobniki”. Zadaniem konkursowym było wykonanie ekostroika lub upieczenie smakowitych pierników. Jak zwykle konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Przesłaniem konkursu było pokazanie jak wiele mamy możliwości tworzenia świątecznych dekoracji bez produkowania śmieci i zanieczyszczania środowiska. Potwierdzili to uczniowie-uczestnicy konkursu, którzy świetnie poradzili sobie ze znalezieniem naturalnych materiałów na świąteczne ozdoby i przygotowali wiele ciekawych propozycji ekostroików i pierników.
Jury konkursowe w składzie: pani Monika Armata (Nadleśnictwo Strzyżów), pani Barbara Modliszewska i pani Kazimiera Ossowska, uwzględniając pomysłowość, inwencję twórczą autora a przede wszystkim wykorzystanie produktów pochodzenia naturalnego, za najciekawsze i najsmaczniejsze prace przyznało nagrody. Ich fundatorem jest Nadleśnictwo Strzyżów, któremu przy okazji serdecznie dziękujemy za współpracę.
A oto lista nagrodzonych i wyróżnionych:
I miejsce ex aequo: Aleksandra Łuszcz kl.1B i  Bartosz Król kl.2Bp
II miejsce ex aequo: Kinga Godoś kl.2Bp i Adam Lubelczyk kl.2Bp
III miejsce ex aequo: Kinga Lodarska kl.2Bg i Karolina Jedziniak kl.2Bp
WYRÓŻNIENIA:
Joanna Borys kl.1D
Klaudia Chruniak kl.2Bg
Patrycja Chruniak kl.3B
Olga Gajewska kl.3B
Wiktoria Myśliwiec kl.1B
Wiktoria Pęcak kl.2Bg
Karolina Różycka kl.1B
Michalina Sękowska kl.2Bg
Kamila Sieczkowska kl.2Bp
Faustyna Wojciechowska kl.1C
Aleksandra Wójcik kl.2Bp
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i udział w konkursie, zaś nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy!
K.Ossowska
05.01.2021