II miejsce w Festiwalu Kultury Europejskiej w Czudcu

11 kwietnia 2018 r. miał miejsce III Festiwal Kultury Europejskiej, organizowany od wielu lat, lecz wcześniej pod inną nazwą przez Zespół Szkół w Czudcu.
W Festiwalu uczestniczyli uczniowie z gimnazjów w Czudcu, Frysztaku, Godowej i Stępiny, ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego we Frysztaku, z Liceum Ogólnokształcącego w Strzyżowie oraz Zespołu Szkół w Czudcu.
Przedstawicielka naszej szkoły, wokalnie utalentowana i wszystkim już znana Ola Sienkowska z kl. 2D zdobyła ex aequo z Zespołem "Nieprzygotowane" z gimnazjum w Stępinie II miejsce w kategorii prezentacji muzycznych. Jury oceniało językowe i artystyczne zmagania młodych wykonawców, którzy prezentowali utwory w języku polskim, niemieckim i angielskim. Ola wykonała dwie piosenki- w języku polskim i niemieckim.
Do konkursu przygotowywała się pod opieka pani Joanny Wnęk.
Gratulujemy!