Międzynarodowy Rok Lasów

Z okazji Międzynarodowego Roku Lasów dyrekcja Liceum Ogólnokształcącego im. A. Mickiewicza w Strzyżowie ogłasza konkurs fotograficzny na cykl zdjęć pod hasłem
„Drzewo- cztery pory roku” Celem konkursu jest ukazanie piękna polskich drzew zmieniającego się na przestrzeni roku kalendarzowego. Konkurs organizowany jest dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z powiatu strzyżowskiego Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu 2 prace.
Praca składa się z 4 zdjęć tego samego drzewa w różnych porach roku.
Zdjęcia w formacie 10X15 (lub większe) wraz z nośnikiem (plik cyfrowy lub negatyw), na papierze błyszczącym należy składać do dnia 19 grudnia 2011 roku. na adres Liceum Ogólnokształcącego w Strzyżowie z dopiskiem "Konkurs fotograficzny" lub osobiście do sekretariaty szkoły.
Na odwrocie pracy umieścić należy imię nazwisko, autora, klasę i nazwę szkoły, tytuł pracy oraz opis miejsca wykonania pracy.

Konkurs objęty został patronatem Nadleśnictwa Strzyżów.
19.04.2011