Etap rejonowy XI Podkarpackiego Konkursu Matematycznego

16 kwietnia 2011r w Rzeszowie odbył się etap rejonowy XI Podkarpackiego Konkursu Matematycznego. Do etapu tego zostało zakwalifikowanych 10 uczniów naszej szkoły.
Po ocenie i weryfikacji etapu rejonowego okazało się że wśród uczniów klas pierwszych szkół średnich (poziom I) pierwsze miejsce zdobył Przemysław Ziobro (1A) uzyskując 30 punktów na 30 możliwych do zdobycia. Wśród uczniów klas drugich szkół średnich wysokie 3 miejsce zajęła Elżbieta Warzecha (2B).
Zgodnie z regulaminem XI Podkarpackiego Konkursu Matematycznego Przemek Ziobro został automatycznie jako zwycięzca etapu rejonowego zakwalifikowany do finału XI Podkarpackiego Konkursu Matematycznego.
Uczennica Elżbieta Warzecha musi poczekać na decyzję Komisji Głównej Konkursu, która zweryfikuje wyniki wszystkich rejonów.
Gratulacje dla uczniów oraz dla pana mgr Jerzego Moskala
18.04.2011