Szkolny Klub Wolontariatu - konkurs

Liceum Ogólnokształcące w Strzyżowie w ramach Ogólnopolskiego konkursu Szkolny Klub Wolontariatu ogłasza konkurs na symbol graficzny (logo), nazwę klubu oraz konkurs plastyczny i fotograficzny na temat „Pomocna dłoń”.
Warunki uczestnictwa:
- konkurs na logo i nazwę klubu trwa do 14.11.2016r.
- konkurs plastyczny i fotograficzny trwa do 30.11.2016r.
- uczestnikami mogą być uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Strzyżowie,
- autorem pracy może być jedna osoba,
- zadaniem uczestników jest wykonanie pracy w wybranej kategorii, logo, nazwa klubu, praca plastyczna, lub fotograficzna,
- logo powinno być przede wszystkim czytelne i łatwo rozpoznawalne, dlatego powinno mieć niezbyt skomplikowane kształty oraz niewielką liczbę kolorów
- praca plastyczna i fotograficzna powinna wyrażać temat „Pomocna dłoń”.
- Praca plastyczna może być wykonana w dowolnej technice
- Zgłoszenie fotografii do konkursu odbywa się poprzez przekazanie wywołanej fotografii w
Formacie 15x21 lub większym oraz w formie elektronicznej w formacie JPG.
Uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie 3 prace pojedyncze opatrzone danymi uczestnika (imię, nazwisko, klasa). Prace zgłosić mogą tylko ich autorzy.

Przekazanie prac konkursowych oznacza jednocześnie, że nie będą one zagrażały ani naruszały praw osób trzecich oraz że osoba przekazująca prace konkursowe ma zgodę osób, których wizerunki utrwalono na fotografiach.
Zwycięzcy konkursu wyrażają zgodę na zamieszczenie fotografii w Galerii konkursowej.

Prace niespełniające wymogów regulaminu konkursu zostaną odrzucone.

Ocena prac:
- prace zostaną ocenione przez Komisję Konkursową,
- Komisja Konkursowa przy ocenie prac będzie kierowała się następującymi kryteriami:
oryginalność pomysłu, bezpośrednie nawiązanie do tematyki.

Nagrody:
Zwycięzcy konkursu zostaną nagrodzeni w poszczególnych kategoriach konkursowych i otrzymają następujące nagrody w postaci : dyplomów , nagród rzeczowych. Nagrodzone prace zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej.

Uroczysta prezentacja wyróżnionych prac oraz zwycięzców Konkursu nastąpi podczas obchodów Światowego Dnia Wolontariatu , który odbędzie się w dniu 5.12.2016r.

Prace konkursowe należy dostarczyć do biblioteki szkolnej lub pedagoga szkolnego,

Zapraszamy do udziału w konkursie.
B.Modliszewska
10.10.2016