Zapowiedź gry miejskiej eLO Strzyżów

Serdecznie zapraszamy uczniów gimnazjów powiatu strzyżowskiego wraz z rodzicami i nauczycielami, całą społeczność szkolną strzyżowskiego liceum oraz absolwentów i przyjaciół szkoły do wzięcia udziału w grze miejskiej „eLO STRZYŻÓW”.
Gra będzie polegać na jak najszybszym pokonaniu wyznaczonej trasy i rozwiązaniu wszystkich zadań dotyczących historii szkoły, patrona i ogólnych informacji o terenie, uczniach czy pracownikach. Bez obaw – impreza nie wymaga żadnej nauki „książkowej”. Każde zadanie będzie wymagało jedynie odrobiny sprytu, spostrzegawczości czy kreatywności.
Aby wziąć udział wystarczy, że zbierzesz 5-osobową grupę i do 8 marca dostarczysz kartę zgłoszeniową do sekretariatu szkoły, przedstawicieli SU lub drogą elektroniczną w wiadomości na Facebook’owym fanpage’u „ELO Strzyżów – Zwolnieni z teorii”.
Czekamy na Ciebie 11 marca 2015 o godzinie 12:00 na atrium LO. Nie może Cię tutaj zabraknąć! Świetna zabawa i atrakcyjne nagrody dla najlepszych gwarantowane!
-Regulamin
-Karta zgłoszenia