Ferie z siatkówką

W dniu 18.02.2016r. na hali sportowej ZST w Strzyżowie odbył się towarzyski mecz piłki siatkowej dziewcząt, pomiędzy absolwentkami a obecną drużyną naszej szkoły.
Miło było ponownie zobaczyć swoje podopieczne, które z radością przyjęły zaproszenie i stanęły na szkolnym boisku by spróbować swoich sił z młodszymi koleżankami. Absolwentki to: Dagmara Midura, obecnie studentka IV roku Nauki o Rodzinie -UR, Jolanta Kaniewska, studentka II roku Fizjoterapii –UR, Karina Błażejowska, studentka I roku Zarządzania i Inżynierii Produkcji –AGH, Aleksandra Soja, studentka I roku Logistyki – PRz, Justyna Dziadosz, studentka I roku Inżynierii i Technologii Chemicznej – PK i Gabriela Brud. A obecny zespół w okrojonym składzie reprezentowały: Katarzyna Drozd i Aleksandra Ziobro z kl.IC oraz Sylwia Oliwa, Aleksandra Wójtowicz i Utnicka Jolanta z kl.ID.
Dziękuję wszystkim za wspaniały dzień spędzony na boisku i do zobaczenia za rok.
A. Ziobro
22.02.2016