VIII Międzyszkolna Liga Piłki Siatkowej Dziewcząt

17 kwietnia 2015r. w hali sportowej ZST w Strzyżowie odbył się finał VIII Międzyszkolnej Ligi Piłki Siatkowej Dziewcząt. Rozgrywki te co roku odbywają się pod innym hasłem profilaktycznym. W tym roku było to hasło ”Nie pij alkoholu dodaj życiu koloru”. Turniej skierowany był do młodzieży LO i ZST w Strzyżowie oraz młodzieży gimnazjalnej naszego powiatu.
W okresie dwóch miesięcy odbyło się wiele meczy, wszystkie na zajęciach pozalekcyjnych przy dużym wsparciu kibiców i samych zawodników. W drodze eliminacji do finału dotarły cztery drużyny: dwa zespoły z LO w Strzyżowie oraz dwie drużyny z MZS w Strzyżowie.
Po zaciętej walce:
I miejsce zdobył nasz zespół w składzie: Aleksandra Soja, Karina Błażejowska i Gabriela Brud,
II miejsce zespół z MZS w Strzyżowie, III miejsce nasz drugi zespół i IV miejsce drugi zespół z MZS w Strzyżowie.
Na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody ufundowane przez: Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Radę Rodziców przy LO w Strzyżowie oraz Strzyżowskie Towarzystwo Rozwoju Sportu.
Dziękujemy zawodniczkom, opiekunom i kibicom za zaangażowanie, miłą atmosferę i sportowy doping, do zobaczenia za rok.
A.Ziobro
17.04.2015