Sukces w finale konkursu SKARABEUSZ

14 marca 2015 r. w LXV Liceum Ogólnokształcącym im. gen. J. Bema w Warszawie odbył się po raz dziewiąty finał międzyszkolnego konkursu SKARABEUSZ
Celem konkursu odbywanego pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty jest rozwijanie zainteresowań młodzieży informatyką, fizyką i matematyką oraz wyłonienie uczniów najzdolniejszych w tych dziedzinach.
Patronami i sponsorami konkursu są: CISCO, Sygnity, Politechnika Warszawska, Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych.
Naszą szkołę reprezentowało 3 uczniów. Miło mi poinformować, że 3 miejsce w finałowym etapie konkursu zajął uczeń klasy 2A Dawid Birówka. Z powodu choroby uczeń nie mógł niestety uczestniczyć w uroczystości wręczenia nagród. Nagrody dostarczono więc przesyłką kurierską.
Oprócz dyplomów i licznych nagród, uczeń otrzymał roczne stypendium Prorektora Politechniki Warszawskiej Wydziału Elektroniki i Technik Komputerowych.
Serdeczne gratulacje dla Dawida.
Opiekun ucznia: Bogusław Popieluch

13.04.2015