Bezpłatne zajęcia edukacyjne dla uczniów III klas gimnazjów

Drodzy Gimnazjaliści!

Nauczyciele Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Strzyżowie postanowili zorganizować dodatkowe, bezpłatne zajęcia dla uczniów klas III gimnazjum, którzy decydują się kontynuować naukę w szkole kończącej się egzaminem maturalnym. Celem tych zajęć jest pomoc przyszłym licealistom w realizacji zagadnień zawartych w nowej podstawie programowej szkół ponadgimnazjalnych, które jak się okazało z perspektywy czasu, sprawiają uczniom klas pierwszych duże trudności.
Uważamy, że taka forma wsparcia będzie dla Was bardzo korzystna.
Wystarczy wypełnić kartę zgłoszenia, wybierając interesujący was rodzaj zajęć i termin, a nauka w nowej szkole stanie się bardziej przystępna. Szczegółowe informacje znajdują się poniżej.
HARMONOGRAM
KARTA ZGŁOSZENIA

* Zajęcia z chemii w dniu 17.04.2015 odbędą się o godzinie 16:00
* Zajęcia z biologii w dniu 24.04.2015 zostają odwołane z powodów niezależnych od prowadzącego.
17.04.2015