Konkurs Języka Niemieckiego Deutschfreund 2014

28 uczniów naszej szkoły zmierzyło się 19 listopada 2014 z zadaniami Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego Deutschfreund. W konkursie uczestniczyło 6 479 uczniów z 327 szkół.
Spośród uczestników konkursu w Liceum Ogólnokształcącym w Strzyżowie najlepszy wynik uzyskała Anna Ziobro z klasy 2B 83,93% pkt możliwych do uzyskania i tym samym otrzymuje nagrodę typu D3, dyplom uznania za bardzo dobry wynik w szkole i zajęcie 4 miejsca w województwie podkarpackim.
Inni uczniowie, którzy uzyskali bardzo dobry wynik i zajęli 13 miejsce w województwie to: Tomasz Leśniak i  Szymon Ossowski z klasy 2C.
W kategorii uczniów klas drugich i trzecich dobrym wynikiem może się pochwalić również Izabela Szczygieł z klasy 3B, która zajęła 16 miejsce w województwie podkarpackim.
Wszystkim uczniom gratulujemy dobrych wyników i życzymy sukcesów w innych rozgrywkach językowych.
J.Wnęk
23.01.2015