Sukces naszych licealistów

w XXII Rzeszowskich Dniach Kultury Szkolnej

W dniach 22-24 października w III Liceum Ogólnokształcącym im. Cypriana Kamila Norwida w Rzeszowie kolejny raz spotkała się młodzież z województwa podkarpackiego, aby rywalizować w kilku kategoriach artystycznych. Uczniowie naszej szkoły stanęli do walki o laury w dwóch kategoriach: muzycznej i teatralnej, która zakończyła się powodzeniem.

Sylwia Drogoń (kl. II C) zdobyła III miejsce w kat. Monodram. Sukces koleżanki powtórzył Łukasz Baran (kl. II C) wraz z zespołem w składzie: Paulina Nowak (kl. II C) – gitara prowadząca, Weronika Zając (kl. II C) – gitara rytmiczna, Mateusz Stępień (kl. III D) – gitara basowa, Michał Wolan (kl. II C) – klawisze, Tomasz Wietecha (kl. III C) – perkusja.

Sukcesy cieszą tym bardziej, albowiem występy naszych uczniów zostały przyjęte z dużym aplauzem przez liczną publiczność, która w ten sam sposób uhonorowała prezentację Szymona Ossowskiego (kl. II C) i duetu Justyny Mularskiej (kl. III D) i Katarzyny Urban (kl. III E). Należy dodać, że w samym konkursie muzycznym brało udział 53 wykonawców.

Laureatom, uczestnikom i opiekunowi – Pani Violetcie Wietecha składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów.

V.Wietecha
14.11.2014