Międzyszkolna Liga Piłki Siatkowej Dziewcząt

11 kwietnia 2014 r. w hali sportowej ZST w Strzyżowie odbył się finał VII Międzyszkolnej Ligi Piłki Siatkowej Dziewcząt. Rozgrywki te co roku odbywają się pod innym hasłem profilaktycznym. W tym roku było to hasło ”Aktywnie wypoczywam – papierosy i alkohol zabijam”. Turniej skierowany był do młodzieży LO i ZST w Strzyżowie, młodzieży z ZS w Czudcu oraz młodzieży gimnazjalnej naszego powiatu.
W okresie dwóch miesięcy odbyło się wiele meczy, wszystkie na zajęciach pozalekcyjnych przy dużym wsparciu kibiców i samych zawodników. W drodze eliminacji do finału dotarły cztery drużyny: dwa zespoły z LO w Strzyżowie, zespół z ZST w Strzyżowie oraz drużyna z MZS w Strzyżowie.
Po zaciętej walce:
I miejsce zdobył nasz zespół w składzie: Aleksandra Soja, Jolanta Kaniewska i Katarzyna Marczak,
II miejsce zespół z ZST, III miejsce zespół z MZS w Strzyżowie i IV miejsce nasz drugi zespół.
Na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody ufundowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Radę Rodziców przy LO w Strzyżowie oraz Strzyżowskie Towarzystwo Rozwoju Sportu
Dziękujemy zawodniczkom, opiekunom i kibicom za zaangażowanie, miłą atmosferę i sportowy doping, do zobaczenia za rok.
Organizatorki: Agata Z. i Ewa B.
28.04.2014