Nasi siatkarze zagrają w Finale Wojewódzkim!

W środę środa 12.02.2014  został rozegrany w naszej szkole Półfinał Wojewódzkiej Licealiady w Piłce Siatkowej Chłopców. Zespół z naszej szkoły miał już na koncie zwycięstwo z II LO Krosno 2:1 (z zawodów rejonowych) a dodatkowo pokonał drużyny z Leska 2:0 i Sanoka 2:1 zdobywając komplet punktów i zapewniając sobie awans do Finału Wojewódzkiego i grona 4-ech najlepszym zespołów w województwie podkarpackim.
Nasza drużyna grała w składzie: kapitan Kacper Paszek, Kamil Delikat, Patryk Góra, Paweł Irzyk, Norbert Janiszowski, Konrad Ochab, Tomasz Piskozub, Daniel Półzięć, Kacper Rozlepiło, Szymon Wąsowicz, Mateusz Wójcik, Norbert Zimny oraz wspierający nas dopingiem kontuzjowany Michał Stodolak. opiekun Paweł Pelewicz. Zawodnikom gratulujemy, a wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy pomagali przy organizacji i przeprowadzeniu imprezy oraz kibicom serdecznie dziękujemy.
P.Pelewicz
18.02.2014