Towarzyski mecz piłki siatkowej dziewcząt.

Podczas ferii zimowych na hali sportowej ZST odbył się towarzyski mecz piłki siatkowej dziewcząt.
Po jednej stronie siatki stanęły byłe absolwentki naszej szkoły, a po drugiej stronie dziewczęta, które obecnie reprezentują naszą szkołę w zawodach sportowych piłki siatkowej.
Atmosfera na boisku była wspaniała, każdy set był walką punkt za punkt.
Miło było powspominać dawne czasy i spędzić wolny czas w tak wspaniałym towarzystwie – takie słowa można było usłyszeć od naszych absolwentek. Mam nadzieję, że ten mecz będzie początkiem cyklicznych spotkań naszej byłej i obecnej młodzieży.
A oto składy drużyn:
Absolwentki naszej szkoły:
Karolina Grabiec, Paulina Grabiec – IIIA, Diana Moskwa, Monika Złotek-IIID, Katarzyna Leśniak-IIIF, Dagmara Midura-IIIE, Barbara Dziak-IIIG, Anna Zimna, Agnieszka Cyran-IIIH, Paulina Fic- IIID
Reprezentacja szkoły:
Katarzyna Marczak, Jolanta Kaniewska, Martyna Fąfara, Justyna Dziadosz, Gabriela Brud, Aleksandra Soja
A. Ziobro
06.02.2014