Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie jest Nasz!

W ubiegły czwartek, 14 listopada 2013 roku, wraz z panem dyrektorem Zbigniewem Hołówką mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w konferencji szkół promujących zdrowie rejonu rzeszowskiego. Odbyła się ona w Zespole Szkół w Czudcu, a wzięli w niej udział zaproszeni nauczyciele z rejonu, nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół, przedstawiciele Kościoła i władz samorządowych oraz instytucji zajmującymi się profilaktyką (policja, SANEPID w Strzyżowie, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie). W trakcie spotkania pan dyrektor otrzymał z rąk koordynatora projektu, pani Jadwigi Boho i pana wicestarosty Jana Stodolaka Certyfikat Rejonowej Rzeszowskiej Sieci Szkół i Placówek Promujących Zdrowie, potwierdzający włączenie naszego liceum do tej sieci. Równocześnie z nami certyfikaty otrzymali także przedstawiciele trzech innych szkół: Błażowej, Lecki i Czudca. Oprawę artystyczną zapewnił gospodarz – ZS w Czudcu, a zdrową żywność: pan Wójtowicz z Tułkowic (gospodarstwo ekologiczne), Spółdzielnia Mleczarska z Jasienicy oraz pszczelarze pan G. Szczygieł i pan J. Wesołowski.
19.11.2013