Beskid Żywiecki

W dniach 11 - 13 lutego bieżącego roku uczniowie z naszej szkoły pod opieką p. mgr Bogusława Mazura, p. mgr Iwony Trojanowskiej, p. mgr Tomasza Jakubasza oraz p. mgr Michała Oberca udali się na wycieczkę w Beskid Żywiecki do miejscowości Korbielów położonej ok. 20km od Żywca w celu korzystania ze stacji narciarskiej na stokach Pilska.
Uczniowie wraz z nauczycielami dojechali autobusem do Korbielowa, gdzie zostawili bagaże oraz przygotowali się do wyjścia na stok oraz podzielili się na grupy ze względu na swoje umiejętności. Warunki panujące na stoku były świetne, wszyscy mogli się wyszaleć. Niestety nie wszyscy uczestnicy wycieczki dotarli w pierwszy dzień na obiad, gdyż przez nieuwagę znaleźli się w znacznej odległości od trasy i schroniska, jednak dzięki życzliwości tamtejszych ludzi zdołali dotrzeć z powrotem. Kolejne dni przebiegały już bez podobnych zdarzeń, więc wszyscy zdołaliśmy wrócić do domu cali i zdrowi. Zachęcamy wszystkich do brania udziału w zimowym szaleństwie oraz takich wycieczkach organizowanym przez p. mgr Bogdana Mazura wraz z uczniami.
28.02.2013