Projekt Młodzi Odwagi! - Zespół promocji zdrowia zaprasza !

Zapraszamy chętnych uczniów do pracy w projekcie Centrum Edukacji Obywatelskiej. W naszej szkole akcja prowadzona będzie w drugim półroczu roku szkolnego 2012/2013. Do udziału zapraszamy wszystkich uczniów szkoły, które chcą włączyć się w ruch na rzecz promocji zdrowych nawyków żywieniowych. Głównym organizatorem akcji jest klasa 1C. Chcemy – z udziałem całej społeczności szkolnej i rodziców - zwrócić uwagę młodych ludzi na jakość jedzenia, które wybierają, sposób, w jaki je spożywają ze szczególnym naciskiem na pierwsze i drugie śniadanie.
Zadania szkół:
  1. podpisanie Manifestu zdrowego trybu życia;
  2. realizacja działań edukacyjnych proponowanych przez CEO w ramach akcji (np. lekcje, warsztaty, spotkania/warsztaty dla rodziców) upowszechniających zdrowy styl życia;
  3. organizacja kampanii i projektów na rzecz „zdrowszych” sklepików szkolnych oraz aktywności ruchowej wśród młodzieży

Zapraszamy. Kontakt panie: M. Gągorowska, K. Ossowska, D.Skura
20.01.2013