Sprawozdanie z konkursu "Deutschfreund"

Dnia 21 listopada 2012 roku odbył się w naszej szkole ogólnopolski konkurs języka niemieckiego "Deutschfreund. W konkursie wzięło udział 37 uczniów naszej szkoły. W skali kraju było 7233 uczestników, w województwie podkarpackim 519. Dyplomy uznania za uzyskanie dobrego wyniku oraz najlepsze wyniki w szkole otrzymały:
Maria Czaczkowska - ucz. kl. II E, która uzyskała 82,14 % punktów możliwych do uzyskania, co daje jej 7 miejsce w województwie i 71 w kraju
Monika Nowicka - ucz. kl. II B, która uzyskała 80,8 % punktów możliwych do uzyskania, zajmując 8 miejsce w województwie i 86 w kraju.
Ponadto 9 miejsce w województwie i 133 w kraju zajęła Zuzanna Worosz ucz. kl. III A.
Pozostali uczestnicy zajęli miejsca poza pierwszą dziesiątką.
Wyróżnionym uczestnikom gratulujemy dobrego wyniku.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, zachęcamy do doskonalenia znajomości języka niemieckiego i do udziału w kolejnych konkursach.
D. Włodyka
17.01.2013