Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „MAT-2011”

W tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „MAT- 2011” wzięło udział 7621 uczniów, w tym 292 uczniów z województwa podkarpackiego. Z naszej Szkoły w konkursie wzięło udział 42 uczniów, a najlepsi z nich zajęli bardzo wysokie miejsca nie tylko w skali województwa, ale i kraju.

W kategorii klas trzecich:

Damian Ratajczak - uczeń kasy 3A uzyskał 97,32% punktów i zajął 1. miejsce w województwie i 2. w kraju, tym samym uzyskując tytuł Laureata Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego

Marek Karaś - uczeń kasy 3A uzyskał 79,02% punktów i zajął 5. miejsce
w województwie i 49. w kraju. Zdobył wyróżnienie za uzyskanie dobrego wyniku w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym.

W kategorii klas drugich:

Piotr Romaniak - uczeń kasy 2A uzyskał 78,57% punktów i zajął 4. miejsce w województwie i 39. w kraju. Zdobył wyróżnienie za uzyskanie dobrego wyniku w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym.

Karolina Król - uczennica kasy 2B uzyskał 77,68% punktów i zajęła 5. miejsce w województwie i 44. w kraju. Została wyróżniona za uzyskanie dobrego wyniku w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym.

Katarzyna Zdon - uczennica kasy 2B uzyskała 76,79% punktów i zajęła 8. miejsce w województwie i 52. w kraju. Została wyróżniona za uzyskanie dobrego wyniku w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym.

W kategorii klas pierwszych:

Konrad Chmiel - uczeń kasy 1A uzyskał 81,7% punktów i zajął 1. miejsce w województwie i 31. w kraju. Zdobył wyróżnienie za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym.

Gratulujemy uczniom oraz Panu mgr Jerzemu Moskalowi i życzymy sukcesu w kolejnym konkursach i olimpiadach.
M. Zamorski
10.02.2011