Program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych z terenu województwa podkarpackiego w roku szkolnym 2011/2012

Departament Edukacji, Nauki i Sportu informuje, że w dniach od 8 do 17 maja br. odbyło się posiedzenie Komisji Stypendialnej, której celem była ocena merytoryczna wniosków o przyznanie stypendiów w ramach projektu pn. Program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych z terenu województwa podkarpackiego w roku szkolnym 2011/2012 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
W wyniku obrad Komisji sporządzono dwie listy rankingowe wniosków pozytywnie ocenionych pod względem merytorycznym ułożonych według uzyskanej punktacji w kolejności malejącej (oddzielnie dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych).

Listy zostały zatwierdzone Uchwałą Nr 139/3184/12 Zarządu Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie z dnia 22 maja 2012 r. i zawierają następujące dane: numery wniosków uczniów ubiegających się o stypendium, imiona i nazwiska uczniów, otrzymaną przez nich w trakcie oceny merytorycznej liczbę punktów oraz kwotę stypendium.

Lista rankingowa do pobrania
wrota.podkarpackie.pl