XIII Powszechny Internetowy Konkurs Matematyczny

Do finału XIII Powszechnego Internetowego Konkursu Matematycznego została zakwalifikowana uczennica naszej szkoły: Katarzyna Zdon (3B).
Konkurs ten o zasięgu ogólnopolskim jest organizowany przez Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.
Należy nadmienić, że uczennica od października 2011r by zakwalifikować się do finału musiała przejść przez sześć etapów tego konkursu, w których organizatorzy sprawdzają wiedzę i umiejętności matematyczne wykraczające w znaczny sposób poza program matematyki na poziomie rozszerzonym, który obowiązuje obecnie w szkole średniej. Finał konkursu odbędzie się 14.04.2012r w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej.

Opiekunem uczennicy jest Pan Jerzy Moskal.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

12.04.2012