Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego ALCHEMIK

1 marca już po raz kolejny odbył się w naszej szkole Ogólnopolski Konkurs Chemiczny ALCHEMIK, w którym wzięła udział bardzo liczna grupa 96 uczniów z klas o profilu promedycznym.
Bardzo miło nam poinformować, że Weronika Dąbrowiecka uczennica klasy 4Bp uzyskała wyróżnienie na szczeblu krajowym. Ponadto Julia Gazda z klasy 4Bp i Joanna Stachowicz z klasy 1C uzyskały najlepszy wynik w szkole w swojej kategorii wiekowej. Dodatkowo Komitet Konkursowy przyznał 14 wyróżnień w uznaniu za bardzo dobre wyniki.
Dyplomy wyróżnienia uzyskali: Klasa 2B: Adrian Czarnik, Kinga Zięba, Kamila Szlachta, Nadia Wojnarowska Klasa 3B: Łukasz Godek, Wojciech Piech Klasa 4Bp: Sylwia Dąbrowska, Gabriela Jagodzińska, Bartosz Jajeśnica, Martyna Rabenda, Natalia Małek, Aleksandra Wójcik, Magdalena Włodyka, Gabriel Wilk.
Nagrodzonym i wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu.
M. Woźnicka