PomagaMY Emilce

Szkoła to nie tylko miejsce zdobywania wiedzy, ale także kształtowania postaw i wartości. Młodzież oraz nauczyciele naszego liceum po raz kolejny dali temu wyraz, uczestnicząc z wielkim zaangażowaniem w trzech grudniowych akcjach charytatywnych, z których dochód w wysokości prawie 2 tysięcy złotych, został przeznaczony na dofinansowanie obozu rehabilitacyjnego dla chorej Emilki-mieszkanki gminy Strzyżów.
W dniu 11.12.2022r. w Bibliotece Publicznej Gminy i Miasta w Strzyżowie odbył się kiermasz ozdób świątecznych, na którym nasza szkoła też miała swoje stoisko.
19.12.2022r. w naszej szkole rozegrany został mecz piłki siatkowej „ Nauczyciele-Uczniowie”. Frekwencja na trybunach i nieziemski doping przyczyniły się do zwycięstwa uczniów.
W dniach 21 i 22.12.2022r. miał miejsce w naszej szkole konkurs i kiermasz pt. „Eko – stroik” na Boże Narodzenie. Uczniowie-autorzy prac - świątecznych ozdób i smakowitych pierników, jak co roku wykazali się wielką kreatywnością w tej dziedzinie. Kiermasz cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, wprowadzając w szkole klimat nadchodzących Świąt….
Wszystkim osobom zaangażowanym w organizację i obsługę kiermaszu dziękujemy oraz gratulujemy autorom nagrodzonych prac. A są to:
Klaudia Furtek kl. 4B – 1 MIEJSCE
oraz WYRÓŻNIENIA:
Sara Samolewicz kl.1D, Kinga Moskwa kl. 1E, Paulina Ruszała kl. 3C, Julia Matłosz kl.3C, Aleksandra Szurlej kl.2D, Patryk Bieryło kl.1C.
Nagrody ufundowało Nadleśnictwo Strzyżów-dziękujemy!