Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
LiceumOgólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Strzyżowie

Gala X Dyktanda Niepodległościowego „Po polsku o historii”

W ubiegły piątek w PCKiT w Wiśniowej odbyła się Gala X Dyktanda Niepodległościowego „Po polsku o historii”. Uczestniczyli w niej laureaci wojewódzkich zmagań konkursowych w III kategoriach: klas IV-VI i VII-VIII szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych. Miło wspomnieć, iż uczniowie naszej szkoły także znaleźli się w gronie laureatów, zajmując następujące miejsca: Kinga Winiarska – II, Bartosz Motyka – III, Daria Stępień – IV, a Dominika Skwierz i Paulina Kunysz – ex aequo V. Gali towarzyszyły: występ naszych uczniów – Marceliny Bujak, Zofii Strzępek, Leny Czarnik, Marcina Malaka i Dominika Żydzika oraz opowieść pani Ewy Mroczki o dębie Józefie – Europejskim Drzewie Roku 2017.
Galeria zdjęć

Zdjęcia dzięki uprzejmości PCKiT w Wiśniowej

22.11.2022