II edycja konkursu „Moja pasja w moim życiu”
organizowanego przez Liceum Ogólnokształcące
im. Adama Mickiewicza w Strzyżowie

1.Konkurs jest adresowany do uczniów klas ósmych szkół podstawowych z terenu powiatu strzyżowskiego oraz uczniów klas pierwszych i drugich Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Strzyżowie.

2.Zadanie konkursowe polega na zaprezentowaniu pomysłu na spędzanie czasu wolnego rozwijającego własne pasje i zainteresowania.

3.Uczestnicy mogą wybrać dowolną formę prezentacji (np. krótki film, relacja, prezentacja multimedialna, praca plastyczna, nagranie muzyczne, komiks, grafika, utwór literacki, itp.).

4.Każdy uczestnik dostarcza pracę oznaczoną wybranym symbolem oraz oznaczoną takim samym symbolem kopertę zawierającą kartkę z danymi osobowymi:
- imię i nazwisko autora
- imię i nazwisko opiekuna (np. rodzica),
- nazwa szkoły,
- klasa,
- kontakt telefoniczny

Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Strzyżowie jako administrator danych osobowych informuje, że dane będą przetwarzane w celu wyłonienia laureatów konkursu. Dane osobowe nie będą udostępniane. Osobom biorącym udział w konkursie lub ich opiekunom prawnym przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do wyłonienia laureatów konkursu
-Prace zgłoszone do konkursu nie mogą mieć autorstwa zbiorowego.
-Każdy uczestnik może złożyć tylko jedną pracę.
-Organizator nie zwraca prac oraz zastrzega sobie prawo do ich wykorzystania w celach edukacyjnych i wystawowych.

5.Przesłanie zgłoszenia jest jednoznaczne z:
-oświadczeniem, że zgłaszający jest autorem pracy konkursowej,
-oświadczeniem, że zgłaszający posiada prawa autorskie i majątkowe do przesłanego materiału,
-oświadczeniem o akceptacji niniejszego regulaminu,
-oświadczeniem, że zamieszczone w pracy konkursowej zdjęcia i pliki dźwiękowe nie naruszają praw autorskich osób trzecich,
-wyrażeniem zgody na publikowanie i rozpowszechnianie prac konkursowych na stronie internetowej Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Strzyżowie i jego profilu na facebooku,
-wyrażeniem zgody autora lub jego opiekuna prawnego na publikację jego wizerunku na stronie internetowej szkoły i jej profilu na facebooku.

6.Prace konkursowe winny być złożone w sekretariacie Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Strzyżowie lub na adres e-mail liceum@lo-strzyzow.pl do dnia 8 czerwca 2022 roku z dopiskiem „Pasje”.

PODSUMOWANIE PRAC I NAGRODY:

1.Oceny prac dokona jury powołane przez organizatorów konkursu.
2.Ocenie podlegać będą: samodzielność i oryginalność prac oraz ich zgodność z tematyką.
3.O terminie rozstrzygnięcia konkursu i rozdaniu nagród uczestnicy zostaną poinformowani za pośrednictwem strony internetowej szkoły.
4.Za zajęcie pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca laureaci otrzymają nagrody.

Kontakt z organizatorem pod numerem tel. 17 2762 249, drogą elektroniczną liceum@lo-strzyzow.pl lub osobiście.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.