Rejonowej Licealiady w piłce siatkowej dziewcząt

W dniu 1 kwietnia 2022r. w naszej szkole zostały rozegrane zawody Rejonowej Licealiady w piłce siatkowej dziewcząt. W zawodach wzięły udział zespoły: II LO Jasło, I LO Krosno, MZSP Miejsce Piastowe i LO Strzyżów. Nasza drużyna w pierwszym meczu pokonała zespół z Miejsca Piastowego 2:0, pozostałe dwa mecze to niestety przegrana 0:2.
W rezultacie zespół z naszej szkoły zajął III miejsce.

Wyniki:
I miejsce - I LO Krosno,
II miejsce - II LO Jasło,
III miejsce - LO Strzyżów,
IV miejsce - MZSP Miejsce Piastowe.

Drużyna LO Strzyżów wystąpiła w składzie:
Chmiel Jessica, Czaja Gabriela, Jędrzejewska Nikola, Lasota Izabela, Ruszała Kamila, Sokołowska Dagmara, Szaro Gabriela, Włodyka Magdalena, Zaremba Oliwia, Żydzik Katarzyna.
Dla większości z nich były to ostatnie rozgrywki w barwach naszej szkoły, dlatego z tego miejsca chciałam serdecznie podziękować za 3-letnią wspaniałą współpracę, miłą atmosferę i sportowe zaangażowanie.

Opiekun Agata Ziobro