Sukces strzyżowskich licealistów
w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym „Fraszka”

Komitet Organizacyjny XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Fraszka” ogłosił wyniki, które są godne pochwały.
I miejsce w kraju zdobyła uczennica klasy 3Bp - Martyna Włodyka, a ponadto Komitet Konkursu przyznał 37 wyróżnień dla naszych licealistów, a także nagrodził Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Strzyżowie, w uznaniu za bardzo dobre wyniki.
Wyróżnionymi w XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego zostali uczniowie:
klasa 3Bp: Maja Pietrasz, Karolina Jedziniak, Kamila Sieczkowska, Weronika Dąbrowiecka, Natalia Pękosz, Sylwia Dąbrowska, Magdalena Włodyka, Julia Gazda, Bartosz Król, Bartosz Jajeśnica, Katarzyna Kowalczyk, Liwia Bosek, Kacper Kwater, Gabriela Jagodzińska;
klasa 3Dp: Kudłacz Hubert, Kawa Emilia;
klasa 3Ag: Filip Czarnik, Jan Czarnik, Jakub Worek, Gaja Tomala;
klasa 3Bg: Piotr Michnal, Karolina Pas, Klaudia Chruniak, Aleksandra Oliwa, Julia Szaro, Daria Świerad, Nikola Król, Gabriela Irzyk, Wiktoria Pęcak, Olga Bednarz, Jakub Szczepankiewicz, Michalina Sękowska;
klasa 3Cg: Jakub Stolarski, Urszula Skalska;
klasa 2A: Kacper Fąfara, Gabriela Pater;
klasa 2B: Justyna Szostak.

Wszystkim nagrodzonym, a także opiekunkom uczniów - Paniom: Violetcie Wietecha, Urszuli Mendelowskiej, Barbarze Śliwie, składamy serdeczne gratulacje.