Świętujemy!

Uwaga! Zbliża się jedno z najfajniejszych i najweselszych świąt w roku! Już w najbliższą niedzielę będzie miał miejsce XXX finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i tego właśnie dnia w różnych miejscach miasta/ gminy/ powiatu pojawią się wolontariusze ze strzyżowskiego liceum. Uśmiechnięci i życzliwi, radośni, że uczestniczą w prawdziwej sztafecie pokoleń (wszak liceum gra z Orkiestrą niemal od początku i obecni wolontariusze to nierzadko dzieci tych, którzy udzielali się Orkiestrowo w latach 90.), pod hasłem „Przejrzyj na oczy” kwestować będą na rzecz dzieci potrzebujących leczenia okulistycznego.
Drodzy mieszkańcy Strzyżowa/ gminy/ powiatu! Prosimy, nie przechodźcie obojętnie wobec wolontariuszy. Bądźcie dla nich dobrzy, czyli w tym przypadku sprawcie, by zmęczyli się dźwiganiem pełnych puszek . Wspierając tę akcję, wszyscy mamy szanse „przejrzeć na oczy” i uświadomić sobie, że dzięki otwartości serc (i portfeli trochę też…) możemy dać chorym dzieciom jeden z najpiękniejszych darów – możliwość zachwytu pięknem świata. Nie zaprzepaśćmy tego. Do zobaczenia w niedzielę!
Sztab lokalnego XXX finału WOŚP mieści się w bibliotece szkolnej LO, a wielką pomocą w organizacji tego przedsięwzięcia służą: Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Liceum Ogólnokształcącego w Strzyżowie, restauracja Bella Rosa i Jednostka Strzelecka 2020 im. kpt. Zygmunta Patryna ps. „Słowik” w Strzyżowie. Ponadto w sztabie, w godzinach 7.30 – 18.00, można będzie zakupić Orkiestrowe upominki. Zapraszamy!
Społeczność strzyżowskiego LO