Drodzy uczniowie

Jak zapewne wiecie, od jutra przechodzimy w tryb zdalny nauki i pozostaniemy w nim aż do ferii. Związane jest to oczywiście z radykalnie pogarszającą się sytuacją epidemiczną. Wszystkie zajęcia prowadzone będą zdalnie na użytkowanej przez nas platformie Google w sposób Wam znany choćby z okresu przed- i poświątecznego. Jedyna zmiana – z uwagi na prośby płynące od wielu uczniów, modyfikujemy na czas nauki zdalnej godziny rozpoczęcia zajęć lekcyjnych: zaczynamy od 8.00, znajdzie to potwierdzenie w planie zajęć na stronie szkoły.

Moi szanowni
Przypominam, że czas nauki zdalnej to nie wcześniejsze i wydłużone ferie, ale wciąż czas nauki, intensywnej zwłaszcza dla maturzystów: nie zmarnujcie ani jednego dnia! I bądźcie odpowiedzialni w codziennych sytuacjach, dbajcie o swoje zdrowie, bo to przyczyniać się też będzie do zwiększenia bezpieczeństwa Waszych bliskich.
Trzymam za Was wszystkich kciuki i pozdrawiam serdecznie