Podziękowanie

Młodzież strzyżowskiego liceum dziękuje wszystkim DARCZYŃCOM, którzy włączyli się w szkolną akcję "Szlachetna Paczka"!!!
Kolejny raz udało nam się podzielić naszą empatią i radością z rodzinami, które muszą uczyć się rzeczy najtrudniejszej, kochać życie wraz z jego problemami.
Dlatego pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim DARCZYŃCOM, szczególnie tym spoza naszej społeczności szkolnej, którzy każdego roku tak hojnie pomagają nam spełniać potrzeby innych.
Cieszymy się, że w naszym środowisku jest wielu ludzi , którzy wiedzą, że gdy otworzymy nasze serca, a nie tylko oczy, to wówczas uświadomimy sobie, że szczęście człowieka zaczyna się wtedy, gdy zapominając o sobie, żyje się także dla innych.

Dziękujemy Wszystkim za pomoc i zapraszamy do wspólnej pomocy już za rok.
Wesołych Świąt.

Violetta Wietecha