Eko-ozdoby świąteczne - konkurs i kiermasz

Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż… Czas więc pomyśleć o świątecznych dekoracjach.
Zapraszamy więc do wykonania przyjaznej dla środowiska, czyli z naturalnych materiałów, dowolnej ozdoby świątecznej. Może to być stroik, wianek, bombka… Chodzi o to, aby do niezbędnego minimum ograniczyć plastik i inne sztuczne dodatki. Może uda się Wam wykonać dekorację w całości w eko - stylu? Materiały do pracy znajdziecie np. w lesie lub we własnym ogrodzie-szyszki, gałązki, patyki, żołędzie…. Można też upiec świąteczne pierniczki.
Wasze prace wezmą udział w konkursie i kiermaszu świątecznym, który odbędzie się 16 i 17. grudnia w naszej szkole. Podpisane ozdoby należy przynieść do sali A3 lub do pokoju pani pedagog. Autorzy najciekawszych prac otrzymają nagrody, a dochód z ich sprzedaży przeznaczony będzie na cele charytatywne.
Zapraszamy do udziału w konkursie!
Kazimiera Osswoska