Mikołaj dla ptaków

Od września 2021r. nasza szkoła przystąpiła do realizacji ogólnopolskiego projektu ekologicznego EKO-SZKOŁA 2022, którego głównym celem jest kształtowanie postaw proekologicznych poprzez podejmowanie różnorodnych działań na rzecz środowiska.
Odpowiedzialność za stan przyrody to sprawa nas wszystkich – warto o tym pamiętać!
Tym razem zapraszamy Was do włączenia się w akcję „KARMNIK”- idzie zima, więc to pomoc w jej przetrwaniu dla naszych skrzydlatych przyjaciół, których różnorodność maleje z powodu pogarszającego się stanu środowiska….
Zatem wykonaj stołówkę dla ptaków lub zrób kulę-kolbę smakowitego jedzenia dla nich!
Karmnik możesz zrobić z różnych dostępnych materiałów-wykaż się kreatywnością!
Wasze prace będą prezentowane w holu koło auli w poniedziałek, 6.12, czyli w dniu świętego Mikołaja , a dochód z ich sprzedaży zasili fundusz na szkolną Szlachetną Paczkę. Kilka Waszych karmników zostanie też zamontowanych na terenie wokół szkoły.
Podpisane prace należy przynieść do sali A3 do poniedziałku 6.12.2021r.-najciekawsze z nich zostaną nagrodzone!

Zapraszamy wszystkich do udziału w akcji!
K.Ossowska