Szlachetna Paczka - wybraliśmy rodzinę

Córka Katarzyna 27 lat
Córka Samanta 19 lat

Historia Rodziny
Rodzina radziła sobie dobrze do momentu choroby pani Barbary. Po urodzeniu najmłodszego syna pojawiły się kłopoty ze zdrowiem i nie mogła wrócić do pracy. Po niedługim czasie u pana Stefana zaczęły się poważne kłopoty z nogami i mimo kilku operacji musiał zrezygnować z pracy kierowcy i przejść na rentę. Rodzice wychowują trójkę dzieci w wieku szkolnym. Mieszka z nimi również dorosła córka, która straciła pracę i obecnie stara się o staż w sklepie. Rodzina mimo wielu kłopotów bardzo się wspiera i pomaga sobie nawzajem. Pani Barbara mimo własnej choroby opiekuje się ojcem, uprawia ogród warzywny na potrzeby rodziny i troszczy się o potrzeby dzieci. Pan Stefan stara się wykonywać drobne naprawy w domu. Dzieci pomagają sobie wzajemnie nauce, opiekują się zwierzętami domowymi. Rodzina utrzymuje się z rent chorobowych rodziców i zasiłków na dzieci w łącznej kwotę 3426 zł. Po odliczeniu kosztów utrzymania mieszkania i leczenia (łącznie 968 zł) zostaje 410 zł na osobę.

Piękno Rodziny
Rodzina dzielnie zmaga się z sytuacją i bardzo się wspiera. Rodzice dokładają wielu starań, aby dzieciom udało się spełnić marzenia i usamodzielnić w przyszłości. Rodzina bardzo lubi wspólnie spacerować po lesie, rozmawiać o przyszłości i oglądać telewizję. Dominik uwielbia grę w piłkę i jazdę na rowerze, a Krzyś interesuje się informatyką. Nowinki modowe są pasją Samanty i Katarzyny. Cała rodzina marzy o wspólnym wyjeździe nad morze.

Trzy kluczowe potrzeby Rodziny
1. Kuchenka. Rodzina posiada kilkunastoletnią kuchenkę kupioną jako używana i nie działa już sprawnie, co zagraża bezpieczeństwu.
2. Żywność. Rodzina dużo wydaje na produkty żywnościowe. Zakup żywności z długim terminem ważności odciążyłoby domowy budżet.
3. Środki czystości. Środki czystości podreperowałyby codzienny budżet rodziny, ponieważ sa to rzeczy z długim terminem ważności.
To bardzo ważne, abyś wybierając tę Rodzinę był w stanie spełnić wyróżnione, 3 kluczowe potrzeby. Liczymy, że odpowiesz również na pozostałe potrzeby Rodziny.
Pozostałe potrzeby Rodziny
Żywność trwała
Herbata
Kawa