Kolorowa i słodka jesień

Jesień to bardzo hojna i wielobarwna pora roku, która przynosi ze sobą mnóstwo darów oraz dostarcza wielu inspiracji i pomysłów do wykonania. Zapraszamy zatem do działania!
Wykonaj jesienną ozdobę, np.  stroik, wianek, lampion z naturalnych materiałów zebranych w lesie czy ogrodzie (kolorowe liście, szyszki, żołędzie, kasztany, owoce dzikiej róży i jarzębiny, wrzosy….). Takie dekoracje zrobisz w mgnieniu oka-dzięki Twojej kreatywności☺. Nie potrzebują one żadnego nakładu finansowego, a wnoszą do naszych domów potrzebną, zwłaszcza na szaro-bure jesienne dni, dawkę ciepła, optymizmu i przytulności. Możesz też upiec jesienne, aromatyczne ciasto, wykorzystując sezonowe warzywa i owoce (dynie, marchew, jabłka, śliwki, orzechy, cukinię, szpinak czy buraki ćwikłowe)-takie ciasta, np.szarlotki, marchewkowce czy dyniowce są pyszne i zdecydowanie zdrowsze od słodyczy, które można kupić w sklepie. Swoje dzieła przynieś do szkoły 28.10 2021 na akcję charytatywną. Dochód z akcji będzie przeznaczony na wsparcie budowy Pierwszej Szkoły Muzycznej w Republice Środkowoafrykańskiej, której zdolni uczniowie gościli u nas we wrześniu.
Zapraszamy wszystkich do udziału w akcji!