Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Sporcie i Kulturze Fizycznej

W tym roku panująca pandemia nie pozwoliła uczniom rywalizować w zawodach na parkiecie, boisku czy bieżni lekkoatletycznej, mieli możliwość po raz pierwszy uczestniczyć w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Sporcie i Kulturze Fizycznej, która odbyła się 29 marca 2021 r. Wzięło w niej udział 20 uczniów klas pierwszych.
Uczniowie zmagali się z testem dotyczącym wiedzy o sporcie w zakresie jej
historii, znajomości podstawowych przepisów i zasad poszczególnych dyscyplin oraz
upowszechniania idei i kultury Olimpijskiej.

Bardzo miło nam ogłosić, iż laureatką 5 miejsca w kraju została Wiktoria Myśliwiec uczennica klasy 1B. Ponadto laureatami zostali: Maciej Podsiadło z klasy 1A, Weronika Matłosz z klasy 1D oraz Wiktor Sołtys z klasy 1A.
Dyplomy wyróżnienia uzyskali:
Klasa 1A: Kacper Fąfara, Jakub Niedziela, Sara Matyasz, Laura Łyszczarz, Dawid Kasiarz, Dawid Lutak
Klasa 1B: Patryk Majewski
Klasa 1C: Julia Matłosz
Klasa 1D: Zuzanna Mazur, Justyna Furtek, Katarzyna Szlachta, Natalia Szczypta, Joanna Borys, Szymon Dunajski

Nagrodzonym i wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!
Opiekun uczniów: Ewa Białek