Wiosna w terenie

Wiosna to pora roku, na którą wszyscy niecierpliwie oczekujemy. Chociaż aura ostatnich dni była daleka od tej prawdziwie wiosennej, niektórzy podjęli wyzwanie i wyruszyli w teren w poszukiwaniu symptomów budzącego się życia. Była to też okazja do realizacji projektu badawczego pt. „Monitoring stopnia zanieczyszczenia powietrza tlenkami siarki z wykorzystaniem skali porostowej” podjętego przez uczniów kl.2Bg-wkrótce przedstawimy wyniki naszej pracy. Ponadto grupa uczniów z klas 2Bg i 2 Dg z własnej inicjatywy zorganizowała sprzątanie lasu i innych terenów, przypominając o potrzebie dbałości o zielone płuca naszej planety.
Zapraszamy do obejrzenia kolorowej fotogalerii dokumentującej podjęte działania!
K.Ossowska