Szanowni Nauczyciele i Uczniowie!

W tym tygodniu rozpoczynamy serię działań w ramach innowacji "Szkoła dobrych manier czyli jak żyć wśród ludzi"
Mają one za zadanie upowszechnić wśród szkolnej społeczności zachowania zgodne z zasadami savoir vivre .
W piątek 12 lutego na Wasze skrzynki mailowe po godzinie 14:00 zostanie przesłany pierwszy z trzech testów jednokrotnego wyboru. Formularz będzie aktywny przez 20 min. Jego tematyka dotyczyć będzie zachowania w restauracji. Lista zwycięzców, którzy uzyskają za jego rozwiązanie najwięcej punktów zostanie opublikowana na naszej szkolnej stronie internetowej. Trzej laureaci, którzy uzyskają największą liczbę punktów po rozwiązaniu 3 testów otrzymają nagrody rzeczowe i tytuł GENTLEMANA SZKOŁY.