Po raz kolejny gramy wspólnie Z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

Gramy! Choć okoliczności są niesprzyjające, nasze Liceum oczywiście się nie poddaje i zgodnie z wieloletnią tradycją organizuje zbiórkę na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wespół z tysiącami ludzi w całej Polsce kwestujemy w tym roku na dziecięcą laryngologię i otolaryngologię i choć czynić to będziemy w ścisłym rygorze sanitarnym utrudniającym działanie, liczymy, że jak co roku, społeczność powiatu strzyżowskiego z wielką życzliwością traktować będzie puszki WOŚP dzierżone przez naszych wolontariuszy (i ich samych rzecz jasna też :-)). W tym roku nie będą to uczniowie tylko nauczyciele oraz przyjaciele naszego Liceum, a spotkać ich będzie można zarówno w Strzyżowie, jak i w okolicznych miejscowościach. Zatem – wypatrujcie tych pozytywnych szaleńców i nie przechodźcie wobec nich obojętnie! Ponadto w naszym Orkiestrowym sztabie mieszczącym się w bibliotece LO, w godzinach 7.30-15.30 będzie można zakupić gadżety związane z tegorocznym, 29. Finałem. Zapraszamy do odwiedzin w szkole!