WAŻNY KOMUNIKAT DOTYCZĄCY „POWIATOWEGO KONKURSU MICKIEWICZOWSKIEGO”

Drodzy licealiści, absolwenci, uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych z powiatu strzyżowskiego

z powodu problemów technicznych, kilka szkół nie otrzymało informacji dotyczących Powiatowego Konkursu Artystyczno-Literackiego pod hasłem: „Tam sięgaj, gdzie wzrok nie sięga”, dlatego Organizatorzy, którymi są: Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Strzyżowie, Powiat Strzyżowski oraz Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Liceum Ogólnokształcącego im. A. Mickiewicza w Strzyżowie, postanowili przedłużyć czas nadsyłania nagrań i prac konkursowych do 15 lutego 2021 roku.
Przypominamy, że konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych (klasy: 7, 8) i ponadpodstawowych z powiatu strzyżowskiego, a także absolwentów Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Strzyżowie i przeprowadzony będzie w formie online.
Jego głównym celem jest upowszechnianie postaw i wartości głoszonych przez Adama Mickiewicza w jego twórczości i kultywowanych przez twórców następnych pokoleń literackich.
Zmianie ulega także termin rozstrzygnięcia konkursu. Wyniki ogłoszone zostaną dnia 05.03.2020r. na stronie internetowej szkoły.
Szczegółowe informacje o konkursie i materiały konkursowe znajdują się na stronie www liceum w zakładce: Konkurs Mickiewiczowski.

Serdecznie zapraszamy!