Konkurs SzachMaks

W tegorocznej edycji konkursu Szach Maks IV 2020 pomimo sytuacji emidemicznej i czasach zdalnego nauczania udało się przeprowadzić wyżej wymienione zawody. Konkurs odbył się 29 października 2020 i był przeprowadzony zdalnie zgodnie z nowymi zasadami konkursowymi. Patronat nad konkursem objęła reprezentacja Polski w solvingu szachowym, 11-krotni (z rzędu!) złoci medaliści drużynowych mistrzostw świata, a celem przewodnim staje się wychowanie ich następców.
Naszą szkołę reprezentowało trzech uczniów, którzy zajęli bardzo wysokie lokaty.
  • Sebastian Zieliński z klasy 2Ap - 1 miejsce w województwie (6 w kraju)
  • Piotr Michnal z klasy 2Bg - 3 miejsce w województwie (10 w kraju)
  • Kacper Lutak z klasy 2Bg - 4 miejsce w województwie (28 w kraju)

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy uczniów do udziału w kolejnych edycjach konkursu.

Ogólne podsumowanie edycji konkursu dostępne jest na:
Wyniki laureatów oraz podsumowanie I Mistrzostw Polski w Rozwiązywaniu Zadań są już dostępne!
=> ZOBACZ <=
Koordynatorem konkursu w naszej szkole jest Tomasz Jakubasz