Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Komunikat dotyczący Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Fraszka” - Newsy - Liceum Ogólnokształcące w Strzyżowie
LiceumOgólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Strzyżowie

Komunikat dotyczący Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Fraszka”

Drodzy Uczniowie
Organizator Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego "FRASZKA" przesłał szczegółowe informacje dotyczące przeprowadzenia testu konkursowego.
Poniżej zamieszczamy link do portalu edukacyjnego, na którym zamieszczony jest test konkursowy dla odpowiedniej kategorii wiekowej:
- ŻAK (klasy I-IV szkół ponadpodstawowych) - https://www.testportal.pl/test.html?t=RhP92zqa9rXY
Link jest nieaktywny do momentu rozpoczęcia testu, który odbędzie się w dniu 24 listopada o godzinie 17.00 i potrwa 45 minut.
O godzinie 17.50 link przestaje być aktywny
Każdy uczestnik ( uczeń) wchodząc w link będzie musiał podać imię i nazwisko oraz unikatowy kod naszej szkoły: LRSR102
Bardzo prosimy o zapamiętanie kodu szkoły, a także terminu i godziny konkursu.
Życzymy powodzenia.

Dla przypomnienia przesyłamy listę uczniów, którzy zostali zgłoszeni w Biurze Konkursowym, a zatem mogą wziąć udział w tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Fraszka”
Klasa I B
1.    Justyna Szostak
2.    Julia Witowska
3.    Patryk Majewski
4.    Julia Matłosz
5.    Zuzanna Moskwa
6.    Aleksandra Łuszcz
7.    Klaudia Drozen
8.    Klaudia Radziszewska
9.    Łukasz Godek
10.    Zuzanna Rokosz
11.    Wiktoria Lurka
12.    Anastazja Strzępek
13.    Wiktoria Marczak
14.    Karoliny Różycka
15.    Bartek Zaręba
16.    Izabela Szaro


Klasa II B/P
17.    Liwia Bosek
18.    Weronika Dąbrowiecka
19.    Sylwia Dąbrowska
20.    Julia Gazda
21.    Magdalena Gwóźdź
22.    Gabriela Jagodzińska
23.    Bartosz Jajeśnica
24.    Bartosz Król
25.    Kacper Kwater
26.    Krystian Lejowski
27.    Natalia Małek
28.    Martyna Rabenda
29.    Magdalena Włodyka
30.    Martyna Włodyka
31.    Aleksandra Wójcik
32.    Gabriela Zamorska

Klasa II D/P
33.    Paula Szaro
34.    Zuzanna Koziarska
35.    Hubert Kudłacz
36.    Kamil Tutak
37.    Alicja Budnik
38.    Zuzanna Maźnicka
39.    Emilia Pirga

Klasa II A/G
40.    Jakub Worek
41.    Jan Czarnik
42.    Julia Wójcik
43.    Gaja Tomala
44.    Dorota Więch
45.    Filip Czarnik
Klasa IIA/P
46.    Szymon Ziobro
47.    Sebastian Zieliński
48.    Natalia Król
49.    Mateusz Szarek

Klasa IIB/G
50.    Paweł Boruta
51.    Olga Bednarz
52.    Maciej Charzeswki
53.    Klaudia Chruniak
54.    Gabriela Czaja
55.    Karolina Dudek
56.    Agata Ficek
57.    Zuzanna Flaga
58.    Gabriela Irzyk
59.    Gabriela Król
60.    Nikola Król
61.    Jakub Kubas
62.    Kinga Lodarska
63.    Kacper Lutak
64.    Aleksandra Matera
65.    Piotr Michnal
66.    Alicja Moskwa
67.    Aleksandra Oliwa
68.    Karolina Pas
69.    Wiktora Pęcak
70.    Michalina Sękowska
71.    Dagmara Sokołowska
72.    Konrad Stolarski
73.    Julia Szaro
74.    Jakub Szczepankiewicz
75.    Anita Szopa
76.    Anna Szurlej
77.    Daria Świerad
78.    Wioletta Urban
79.    Julia Wieszczek
80.    Patrycja Wnęk
81.    Ilona Wójcik
82.    Katarzyna Ząbik
83.    Katarzyna Żydzik

Klasa IIC/G
84.    Monika Dyka
85.    Ula Skalska
86.    Dominka Czyż
87.    Paulina Leśniak
88.    Martyna Czyż
89.    Natalia Bilska
90.    Emilia Ziemniak
91.    Ewa Rypyść

Klasa IIC/P
92.    Kinga Winiarska
93.    Laura Turczyn
94.    Izabela Kopeć
95.    Paulina Kunysz
96.    Zuzanna Zajchowska
97.    Patrycja Tomkowicz
98.    Gabriela Sypień
99.    Sylwia Konicka
100.    Oliwia Olech
101.    Mateusz Ozga
102.    Jakub Gazda
103.    Mariola Ochał
104.    Emilia Kawa

Klasa IIIA
105.    Jakub Bednarz
106.    Sebastian Czyż
107.    Paulina Drogoń
108.    Kacper Dulemba
109.    Gabriela Godek
110.    Jagoda Górnicka
111.    Paulina Grela
112.    Jakub Karaś
113.    Mateusz Konicki
114.    Paulina Majocha
115.    Kinga Pelczar
116.    Aleksandra Pilch
117.    Arkadiusz Rybka
118.    Bartosz Sękowski
119.    Klaudia Stasiowska
120.    Jakub Szczygieł
121.    Damian Ziobro
122.    Katarzyna Szostak

Klasa III B
123.    Patrycja Chruniak
124.    Izabela Długosz
125.    Dominik Drygaś
126.    Olga Gajewska
127.    Ilona Hart
128.    Aleksandra Kasprzyk
129.    Maria Koziarz
130.    Klaudia Król
131.    Patrycja Kudłacz
132.    Kinga Nizicka
133.    Karina Noga
134.    Karolina Nowak
135.    Justyna Serafin
136.    Joanna Sypień
137.    Dominika Śliwa
138.    Danuta Tarczoń
139.    Paulina Urban
140.    Paulina Wajda
141.    Jagoda Wieszczek
142.    Katarzyna Włodyka
143.    Wiktoria Zapała
144.    Julia Ziobro
145.    Sylwia Ziobro

Klasa III C
146.    Gabriela Pieczek
147.    Emilia Kozak
148.    Natalia Furtek
149.    Kinga Ząbik
150.    Daria Kowalska
151.    Karolina Jacek
152.    Patryk Micał
153.    Karolina Małek
154.    Karolina Warchoł
155.    Kacper Ziobro
156.    Zuzanna Szczygieł
157.    Patrycja Armata
158.    Natalia Szeliga
159.    Miłosz Bobala
Violetta Wietecha
18.11.2020